O Mnie

Mam na imię Anzhelika Tandzhunh. Moja miłość do malowania zakiełkowała już w dzieciństwie. Już wtedy było to moją pasją. Godzinami mogłam siedziec przy sztaludze i malować. Od tego momentu było wiadomo czym chcę zajmować się przez całe życie.


Nauka


Ukończyłam szkołę artystyczną Grekowa w Odessie z bardzo dobrymi wynikami u najlepszego nauczyciela, który w tych czasach stał na czele szkoły. Później jednak różne okoliczności uniemożliwiły mojej dalszej nauce, ale miłość do sztuki przeważyła i znów stanełam na tej drodze.


Techniki malarskie


Dzisiaj maluję obrazy przeważnie w stylu klasycznym, ale również kocham hiperrealizm. Znam się na wielu technikach, maluję farbami olejnymi i akwarelami. Tematyka moich obrazów jest bardzo różna: portrety (ludzi i zwierząt), pejzaży, pejazaży morskie, różne kompozycje i martwa natura. Wśród moich prac również znajdują się kopie znanych malarzy. W chwili obecnej pracuję jako artysta i stylista-konserwator mebli. Moje dzieła znajdują się w prywatnych kolekcjach z różnych zakątków świata: Stanów, Anglii, Niemiec, Rosji, Polsce, Ukrainy, Norwegii i Danii.


Umiejętności

Portrety
Karykatury
Obrazy olejne
Obrazy akwarelowe