Karykatury

Wszystkie malowane przeze mnie karykatury są wykonywane ręcznie, przy pomocy pasteli. Przed przystąpieniem do pracy staram się poznać cechy rysowanej postaci, jej zainteresowania, czy też znaki szczególne. Pomaga mi to stworzyć karykaturę, która będzie wiernym odbiciem danej osoby. Oczywiście będzie to odbicie w krzywym zwierciadle, z dużą dozą humoru oraz ciekawym tłem. Karykatura taka jest doskonałym prezentem dla bliskiej osoby w dowolnym wieku.


O jakości moich prac mogą świadczyć liczne, pozytywne komentarze, można je obejrzeć na stronie allegro, klikając w „zobacz komentarze”.


Jak zamówić?


Najlepiej poprzez kontakt na maila, podanego na podstronie Kontakt. Następnie ustalamy wspólnie takie szczegóły jak rozmiar karykatury, tło oraz zdjęcie rysowanej osoby. Ostatnia kwestia jest bardzo istotna, gdyż chcemy aby finalna praca wywarła na obdarowywanej osobie jak najlepsze wrażenie. Karykaturę można również zamówić poprzez allegro.


Aby rozpocząć pracę, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 30zł, następnie po ustalonym terminie wysyłam szkic pracy do akceptacji. Finalna zapłata następuje dopiero po akceptacji gotowej karykatury.