Karykatury Cyfrowe

To są TAŃSZE, ale profesjonalnie wykonane karykatury kolorowe. Karykatura obrobiona graficznie (cyfrowa) na papierze plakatowym.Jak zamówić?


Najlepiej poprzez kontakt mailowy, podany na podstronie Kontakt. Wspólnie ustalamy takie szczegóły jak rozmiar karykatury, tło oraz zdjęcia rysowanej osoby. Dobrze wybrane zdjęcia są bardzo istotne, gdyż chcemy, aby finalna praca wywarła na obdarowywanej osobie jak najlepsze wrażenie.


Aby rozpocząć pracę, należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 % całkowitej ceny karykatury, następnie po ustalonym terminie wysyłam szkic pracy do akceptacji. Finalna zapłata następuje dopiero po akceptacji gotowej karykatury.


Karykaturę można otrzymać fizycznie lub w formacie pliku. Jest możliwość wystawienia faktury VAT.


Przykładowe prace


Ceny


Cennik karykatur cyfrowych uzależniony jest od wielkości rysunku i ilości narysowanych na nim osób:


A4=21cm*30cm lub A3=30cm*42cm


- 1 osoba na formacie A4 lub A3 - od 110 zł


- 2 osoby na formacie A4 lub A3 - od 180 zł


- 3 osoby na formacie A4 lub A3 - od 250 zł


- 4 osoby na formacie A4 lub A3 - od 320 zł


A2=42cm*60cm


- osoby na formacie A2 - dodatkowe 40 zł


Elementy tła tj. samochód, budynki, plaża, czyli obiekty wymagające większej ilości czasu na wykonanie - to dodatkowy koszt do ceny podstawowej.


Mogę też robić pocztówki (rozmiar A5).Opcje wysyłki:


Opcja 1. Pracę wysyłam w specjalnie do tego przeznaczonej tubie (przesyłka kurierska w postaci tuby - dodatkowe 20zł), gwarantującej bezpieczne dotarcie na miejsce.


Opcja 2. Karykatury w formacie A4, A3 można zamówić w Antyramie. Koszt Antyramy: A4 – 20zł, A3 - 25 zł. Karykatura w Antyramie jest od razu gotowa do prezentu.


Opcja 3. Można też dostać żadaną karykaturę w pliku. Plik można wydrukować w formacie A4 [21cm x 30cm], A3 [30cm x 42cm], lub A2 [60cm x 42cm] (najlepiej na papierze fotograficznym).


ZALETA zamówienia karykatury w formacie pliku - to możliwość wydrukowania go nie tylko na papierze, ale też na płótnie, kubku, koszulce itp. Po za tym możecie Państwo sami wydrukować egzemplarze w dowolnej ilości nie tylko dla siebie, ale i dla wszystkich swoich znajomych.